Чоловічі срібні браслети

Срібні браслети для чоловіків

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Сучасні браслети для чоловіків представлені у великому модельному різноманітності. Тому підібрати ефектне прикраса можна під будь-який стиль і привід. Але перед тим як вибрати чоловічий браслет, вам потрібно визначитися з такими параметрами:
Розмір

Середня довжина чоловічого браслета становить 150-230 мм. Щоб дізнатися, яка саме довжина підходить Вам виміряйте своє зап’ясті за допомогою сантиметрової стрічки. Потрібний Вам розмір становить повне охоплення плюс 0,5-1 см про запас, щоб браслет сидів вільно і не тиснув.
Якщо стрічки під рукою немає, можете використовувати нитку або папірець оберніть нею зап’ясті. Для припуску до діаметру під папером або ниткою поставте палець в цьому випадку браслет буде сидіти вільно. Відзначте олівцем місця, де з’єднуються смуги, а потім виміряйте довжину смужки між відмітками на звичайній лінійці. Це і буде розмір відповідного Вам браслета.

Де купити срібні чоловічі браслети та яка їх ціна?

срібні браслети для чоловіків

Форма і ширина
Чим браслет тонше, тим простіше його поєднувати з предметами одягу та іншими аксесуарами. Вузькі вироби краще виглядають на тонкій руці, широкі привертають більше уваги. Тому екстравагантні моделі слід підбирати під відповідний по насиченості образ. Власникам великих кистей краще віддати перевагу масивним, широким моделям. При цьому важливо розуміти, що має значення не фактична товщина браслета, а його візуальне сприйняття. Так, виріб з об’ємними металевими деталями може виглядати крупніше, ніж суцільний браслет з дрібними декоративними елементами.

Чоловічі браслети переважно виготовляються у вигляді замкнутого кільця на застібці. також пружні і шарнірні моделі. Їх зазвичай виробляють з натуральних каменів і пластика, що з’єднуються на зап’ясті за допомогою пружинного механізму. Дуже зручні також браслети з каменів і пластика на гумці. Шарнірні моделі відрізняються тим, що складаються з двох половинок. З одного боку вони закріплені шарніром, з іншого замком. Виготовляються такі браслети переважно з металевих сплавів.
Останнім часом особливої популярності також знайшли глідерние браслети. У них намистини з натурального каменю скріплюються шкіряним ремінцем, мотузкою, шарнірним або пружинним механізмом. Переважно це універсальні моделі, які підходять для будь-якого стилю. Багато що залежить від матеріалу виробу. Глідерний браслет зі сталі більше підійде стриманому консервативному людині, що вважає за краще надійність. Натуральні камені стануть відмінним рішенням для динамічних та активних людей