Годинники радо, guess та q&q

Годинники відомих брендів Радо, Guess та Q&Q

=КАТАЛОГ ГОДИННИКІВ=
10 часових марок, які можна собі дозволити навіть під час кризи
В епоху кризи на передній план виступають марки, які раніше були в тіні слави атлантів годинникового мистецтва.

Щоб відбутися, годинах тепер не обов’язково коштувати стан. Криза чудовий час для годинникарів. Він показує, хто чого вартий в буквальному сенсі слова. Марки, які просять більше того, що їм належить, отримують в результаті шиш з годинниковим маслом. У моменти кризи люди швидко згадують, що на світі не тільки «Патек», «Вашерон» і «Ролекс». Інші марки тепер можуть вийти на світло, козирнувши правильним співвідношенням ціни і якості.

Мова не йде про «дешевих» годиннику. Ніша «дешевих» майже назавжди зайнята Swatch, які з 1980-х стали годинами, виправдовують кожен см, в них вкладений. Засновник Swatch Group, Старе Ніколас Хайєк, продвинувший їх на ринок, створив новий еталон якості і ціни, з яким c тих пір легко порівнювати амбіції сусідів. Якщо можна зробити справжній швейцарський годинник за 50 франків, кому потрібні незграбні варіанти відомих моделей. Ціна побила навіть контрафакт, піратам тут нічого було ловити. Від цієї точки старту Swatch Groupпішла далі, старанно прошарками свій ціновий пиріг.

Мова не йде про «дешевих» годиннику. Ніша «дешевих» майже назавжди зайнята Swatch.
Для кожної групи покупців була визначена марка, і їй були поставлені верхні і нижні межі. Можна скільки завгодно шкодувати про те, що старовинні і гідна марка Longines була поставлена трохи нижче, ніж сестра її Omega, яку стали тягнути до зірок. Але врезультаті у групи немає двох конкуруючих марок, кожна працює на межі якості в своїй ціновій категорії. У Longines унікальна позиція справжніх дорогих годинників за прийнятні гроші. Складне завдання, між іншим. «Куди простіше продати один годинник за сто тисяч, говорить глава Longines Вальтер фон Кеннел, ніж сто годин за тисячу». Марке Longines, звичайно, допомагає батьківська Swatch Group. У них немає проблем з отриманням надійних калібрів ЕТА, причому спеціально доопрацьованих під лонжіновскіе моделі, в тому числі вантажні.

Таку ж привілей в поставках має Certina, що належить до тієї ж групи, але працює в іншій ціновій категорії. Причому їх годинник, в основному класичні круглі, мають не тільки базові механізми з трьома стрілками, але і хронографи і календарі з днем тижня і датою.

Марка Frédérique Constant, що з’явилася в 1992 році, дитина проти Longines і Certina, провідних родовід з 1832 і 1888 року. Проте в її головних моделях стоять власні калібри, що відразу піднімає марку в ранзі. Ідея її засновників Пітера Стаса і Алетті Бакс швейцарський годинник з власним механізмом Swiss Made за справедливу ціну. Вони не швейцарці, а голландці, але тим ближче їм протестантська логіка. Frédérique Constant це в основному класичний годинник в сталевому корпусі, ну а спортивними моделями займається споріднена марка Alpina.