Хрестики з білого золота

Які хрестики обрати: з розп’яттям чи без?

=КАТАЛОГ ХРЕСТИКІВ=

Хрещення для кожного віруючого християнина має велике значення, оскільки це одне з головних таїнств для людини. Коли дитина ще маленький для не його має значення, який хрестик він носить, а батьки в основному купують недорогі хрестики, бо не хочуть, щоб його втратив дитина. Однак до вибору символу віри варто поставитися більш відповідально, так як хрестик буде з ним протягом усього життя.

Але навіть якщо натільний хрест часто змінювався, це не розцінюється як вчинення гріха. У всякому разі, православні священнослужителі не бачать в цьому нічого поганого.

Декор і основа натільного хреста

Щодо того з якого матеріалу повинен бути зроблений хрестик строгих канонів немає. Хрестик цілком можна зробити зі срібла, металу, дерева або з золота. Між іншим золотом біоінертними матеріалом і не викликає алергічних реакцій.

Як обрати та де купити хрестики з білого золота

хрестики з розп'яттям та без

Більш того, золото не втрачає блиску і не темніє як срібло, а також стійке до окислення. Для того щоб почистити хрестик, цілкомвистачить серветки змоченою в нашатирному спирті або в розчині прального порошку і добре його протерти.

Золотий натільний хрестик можна купити за цілком доступними цінами. Вартість хрестика залежить від ваги золота, природно, чимбільше, тим і ціна буде вище. Крім того на ціну впливає інкрустація прикраси дорогоцінними каменями рубіном, діамантом, смарагдом.

Форма натільного хрестика

Одна з найпоширеніших форм хреста це чотирьох і восьмиконечная. Причому перший варіант відповідає канонам католицької віри, а другий православної. Проте, православний віруючий може носити хрестик з одного поперечиною.

На поверхні хрестика як правило, вигравірувано розп’яття і слова «Врятуй і Збережи». Допускаються хрестики і без напису і розп’яття.Поперечини повинні бути тільки прямокутними і на кінцях перетворюватися в краплю або трилисник.

Для чоловіків підходять лаконічні хрестики, прості без жодних надмірностей. Для жінок навпаки рекомендується вибирати хрестики з красивими вставками з дорогоцінних металів і витонченої гравіюванням. Для дітей розмір хрестика повинен бути не більше двох сантиметрів, для дорослих не менше чотирьох сантиметрів.

Іноді зустрічаються хрестики незвичайної форми округлі, вигнуті і інші.

Якщо ви купили хрестик в ювелірній крамниці, йому буде потрібно освячення в церкві. Вироби, куплені в церкви, як правило, освітлення не потребують, так як вони вже освітлені.

Дякую за увагу!