Каблучки (обручки) на заручини

Каблучки (обручки) на заручини: фото, ціни

Багато хто вважає, що кільце для заручин повинно бути золоте з діамантом. Це не зовсім правильна версія, не всі так вважають. Даний звичай прийшов до нас з Західних країн. Якщо ви не знаєте, як вибрати кільце для заручин, ми вам в цьому з радістю допоможемо. Не обов’язково парувати всякі версії, з приводу покупки кільця для заручин, так як нові традиції і звичаї постійно змінюються, а кільце має стати вашим вірним супутником в сімейному житті. У кожної жінки свій смак, стиль та імідж. Можливо, що їй зовсім не подобаються діаманти, може вона вважає за краще срібло замість золота. Перед покупкою кільця для заручин, постарайтеся не настирливо дізнатися про те, що вважає за краще ваша кохана.

Якщо ви знаєте, про яке заповітному колечку мріє ваша кохана дівчина, то створюється ще одне питання, яке можливо вас також буде турбувати. Як підібрати правильний розмір кільця? Тут головне не помилитися, створиться не дуже зручне становище, якщо кільце для заручин виявиться маленьким або великим.

Срібні та золоті каблучки на заручини

Дізнатися розмір кільце, буде не зовсім легко, адже по натурі жінки досить цікаві. Для того щоб не створювалася зайвих питань, з боку вашої майбутньої дружини, і не зірвався сюрприз, ви повинні виконати всі так, щоб вона навіть не запідозрила про те, що ви збираєтеся зробити їй пропозицію. Найоптимальніший варіант, для того щоб дізнатися розмір кільця, її колечко потрібно викрасти будь шляхом. І відразу ж відвезти його ювеліра. Тільки зверніть увагу, що кільце має бути саме з безіменного пальця. Поки вона не помітила пропажу, одразу ж поверніть їй кільце. Ювелір, визначивши розмір кільця, запропонує вам найрозкішніші варіанти, перед яким не встоїть ваша улюблена. Пропозиція руки і серця, досить рідкісна подія, так воно буває практично тільки один раз в житті, тому проявіть вою оригінальність і фантазію.

Як ми вже писали вище, камінь на кільце ви повинні підібрати виходячи з смаку новоспеченої нареченої, але і не забувайте про свої фінансові можливості. Не радимо вам, вкладатися повністю в кільце, так як весільні клопоти, у вас займуть не малу частину вашого накопиченого бюджету. Запам’ятайте, що кільце для заручин, має бути досить скромне. Так що, вибирайте більш гідне колечко, за доступною ціною. Адже кожна дама, чекає не саме обручки, а пропозиції руки і серця!