Обручка (каблучка) корона

Обручка (каблучка) у вигляді корони

Каталог обручок у вигляді корони

kilce-korona

Тепла пора року це найкраща пора для святкування власного весілля. Зазвичай загальною організацією займається наречена, а нам чоловікам доручають придбати обручки. Сьогодні ми покажемо як виглядають обручки у вигляді корони.

На сьогоднішній день обручки виготовлені з дорогоцінних металів залишаються найпопулярнішими. Традиція носити обручку, як фізичне підтвердження заміжжя, бере початок ще з Давнього Єгипту. Правда в ті часи кільце було ще й ознакою соціального стану. Багаті єгиптяни носили обручки з дорогоцінних металів, бідні задовольнялися глиняними і скляними.

Вибираючи кільця в ювелірному магазині, ми звертаємо увагу на дизайн прикраси і його ціну, але не думаємо про значення.

Обручка укладає в собі коло, символ циклічності і вічного зв’язку. Не дарма вважається що після обміну обручками, між закоханими утворюється духовний зв’язок.

Вибираючи обручку, ми намагаємося знайти щось ексклюзивне. Для жінок кільце звичне прикраса, тому дизайну вони не надають багато значення. Чоловікам властиво прагнення до новизни, тому вибираючи кільця на весілля ми хочемо прикраса яке ще й покаже наш статус іншим.

Кільця у вигляді корони ви не знайдете в звичайному ювелірному магазині. Виготовлення такого кільця вимагає не тільки певного професійної майстерності ювеліра, а й художньої смак.

Хоча обручки і виглядають як корони, їх дизайн може бути різним. Якщо вам сподобалася ідея, подивіться якими буває обручки корона.