Обручки з білого золота

Обручки з білого золота: ціни

Ви можете переглянути основний каталог обручок з білого золота

Біле золото зовсім недавно увійшло в моду і тим більше недавно у весільну моду. Причин цього досить. Це і стрімкий вихід з моди великих плоских яскраво жовтих кілець, які носило не одне покоління громадян радянського союзу, це і адекватна заміна платині, а також щось свіже в плані ювелірного різноманітності.

Вважається, що однією з головних причин інтенсивної популяризації весільних кілець з білого золота те, що таким чином люди віддають данину традиціям. Адже срібне заручні кільце наречений одягав на палець нареченій сотні (якщо не тисячі) років тому.

Та й до того ж весільні кільця з білого золота це дуже універсально. Вони знаходяться в повній гармонією з весільним образом нареченої, яке б вона плаття ні вибрала (грецьке, пишне, облягає і т.п.) Та й біле золото личить усім: рудим, блондинкам, брюнеткам, шатенкам. Безпрограшний варіант.

Дизайн таких кілець саме різноманітність і навіть у найбільш витончених і прискіпливих наречених розбіжаться очі від радості і превеликого безлічі найбільш гармонійних дизайнерських рішень зі світу ювелірної продукції.

Види обручок з білого золота

Отже, весільні кільця з білого золота бувають: Кільця зі спеціальною «доріжкою», тобто частиною кільця, яка зазвичай знаходиться в центрі і може навіть обертатися, що створює абсолютно казковий блиск, адже доріжка ця усипана нічим іншим, як діамантами. Більш класичний варіант. Кільце повністю гладке. Але не потрібно лякатися! Воно зовсім не схоже за формою на «радянський золоте». Це витончене тонке колечко, яке відмінно підійде і буде виглядати вражаюче навіть з найдорожчим весільним вбранням. Крім того таке кільце можна сміливо використовувати в комбінації з будь-яким іншим прикрасою на кшталт кольє. Комбіновані кільця. Тобто ювелірні роботи, які містять в собі відразу кілька видів золота. Це може бути жовте і біле золото, а також різні варіанти участі чистої платини в композиції кільця. Насічки. Тобто кільця з білого золота, в якому викарбувані філігранні візерунки на флористичну тематику (хоча, візерунки можуть бути абсолютно будь-якими, хоч кельтськими). Кільця, в яких «головним героєм» один або кілька каменів в центрі композиції. Завдяки своїй світлості біле золото створює відображення, що підсвічує камені і робить їх ще прекрасніше.

Як обрати обручку
Ні в якому разі не потрібно поспішати! Адже це кільце ви і ваш обранець будете носити і через десять років, і через двадцять, і через тридцять. Тому зовсім не зайвим буде повністю вивчити вітчизняний сегмент всесвітньої мережі на цю тему, поговорити зі знайомими, які можуть порадити фахівця (якщо збираєтеся робити кільце на замовлення) і звичайно ж пройтися по всім кращим ювелірним салонам міста і міряти, міряти, міряти, міряти і ще раз міряти. Чи не потрібно поспішати з вибором з покупкою. Це дійсно не той випадок, ви не квитки на поїзд напередодні від’їзду купуєте. Тому не варто доручати цю справу цілком і повністю свого обранця. Чоловіки відомі своїм умінням поміряти одне, глянути на вітрину секунду, купити і швидше забратися з магазину.

Давайте домовимося: в цій статті ми сприймаємо кільця виключно як весільний аксесуар, тому, обручки з білого золота несуть в собіособливий шарм і сенс. Адже саме білий колір металу символізує непорочність, чистоту і вищу владу.

Наприклад, Кетрін Мідлтон дружина принца Вільяма, носить подароване їм кільце, виконане з білого золота і прикрашене діамантами і сапфірами. Дуже багато спадкового дворянства Західної Європи зараз віддають перевагу саме біле золото.

Весільне кільце з білого золота це втілення стабільності, благородства, але при цьому будучи уособленням гламуру і сучасної моди.