Прикраси для чоловіків

Золоті прикраси для чоловіків

Багато жінок часто стикаються з проблемою, що подарувати чоловікові. Не важливо, батько чи це, начальник або кохана людина, вибір подарунка завжди складний. Чомусь деякі відразу відкидають варіант подарувати якесь прикрасу, а даремно. Сучасні чоловіки так само, як і жінки, із задоволенням прикрашають себе різними аксесуарами. Залишається лише вибрати підходящий.

По-перше, необхідно визначитися, наскільки вам близький чоловік, якому ви вибираєте подарунок. Ні в якому разі не даруйте начальнику ювелірні прикраси або біжутерію! Це речі, які прийнято дарувати тільки близьким людям. Для шефа ідеальним варіантом будуть годинник: серйозні, стильні годинники.

Срібні прикраси для чоловіків

По-друге, при виборі прикраси враховуйте вік чоловіка. Зрілій людині (наприклад, батькові, дядькові) потрібно дарувати прикраси, які здатні викликати повагу. Запонки, кільця-печатки, персні, годинник на ланцюжку або наручний годинник всього цього зрадіє старше покоління. Якщо це для вас занадто дорого, то зберіться з подружками і замовте годинник оптом. Для молодих людей вибір прикрас просто величезний! Тут потрібно знати, в якому стилі одягається чоловік. Якщо це молодий бізнесмен, то можна дарувати те, що ви б подарували своєму шефові або батькові.

Якщо хлопець належить до певної субкультури, то потрібно відштовхуватися саме від її специфіки. Наприклад, будь-яка молода людина, що слухає рок-музику, буде радий важкого ланцюга, великому кільцю з драконом або черепом і т.д. І тут вже не важливо, з якого металу виріб, головне його стиль і наявність смаку.

Ювелірні прикраси для чоловіків (прикраси на шию)

Якщо молодий чоловік переслідує останні модні тенденції, для нього будуть цікаві будь-які модні аксесуари, що доповнюють імідж: кільця, браслети, ланцюжки з кулонами, будь-яка хороша біжутерія. Саме основне, це визначитися з тим, наскільки чоловік вам близький, і, відштовхуючись від його віку і соціального стану, вибрати гідний подарунок.

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *