Прикраси для дітей

Золоті прикраси для дітей

Як вибрати ювелірну прикрасу для дитини? Питання, чи купувати дітям ювелірні прикраси (і якщо так, то які) обговорюється мамами на численних форумах. Сьогодні ми не будемо шукати плюси і мінуси обох варіантів, а запропонуємо добірку порад тим, хто вирішив, що їхній малюк буде носити подібну прикрасу.

Перші ювелірні прикраси

Незважаючи на те, що багато батьків (згідно зі статистикою на деяких ресурсах їх більше половини) виступають проти покупки дорогих прикрас дітям навіть до 15-16 років, факт залишається фактом: традиція дарувати «ювелірку» не нова, і сягає корінням в давні часи.
Малюки зі знатних родин отримували перші ювелірні прикраси вже до народження, і майже відразу починали їх носити.

Сьогодні першим подібним прикрасою для дитини може стати золотий або срібний хрестик, подарований на хрещення. Вже з перших років життя багато дівчатка носять сережки, каблучки, браслети, брошки і підвіски. Маленьким джентльменам батьки також нерідко набувають сережки-кільця в одне вушко, а також браслети і затискачі для краваток.

Срібні прикраси для дітей

На що звернути увагу при виборі ювелірних прикрас для дитини?

1. Вибираючи прикраса, звертайте увагу на його вагу. Легкі витончені сережки або кулончик будуть набагато менш травматичними, а також більш зручними в шкарпетці.

2. Друге насущне питання це довжина виробу. Діти дуже рухливі, а надто довгий ланцюжок або сережки-підвіски можуть привести до травми.

3. Форма вироби нехай буде округлої перевірте свою покупку на дотик: на ній не повинно бути гострих кутів, виступів, елементів, про які можна вколотися.
ювелірні прикраси
4. Перевірте виріб на наявність елементів, які будуть чіплятися за одяг або волосся таких бути не повинно.

5. Всі застібки повинні бути дуже міцними. Бажано, щоб дитина не змогла їх розстебнути самостійно мова, безумовно, про маленьких дітей. Історії про те, що дитина проковтнула сережку або навіть ланцюжок на жаль, не рідкість!
прикраси для дітей
До речі, якщо мова йде про малюків молодше 3-4 років, то кільця їм краще не носити, щоб запобігти їх проковтування.

6. Також дуже міцною (краще ручного плетіння) повинна бути і сама ланцюжок інакше малюк може просто розірвати її під час ігор.
ювелірка для дітей
7. Якщо купуєте кільце то віддавайте перевагу моделям з можливістю регулювання розміру. Пальчики дитини постійно зростають, а якщо підійти до покупки мудро, подібна прикраса малюк зможе носити навіть кілька років!

8. Не прагніть до того, щоб придбати дитині масивні прикраси з золота. Як правило, на малюків вони виглядають не зовсім доречно (особливо великі). Буде добре, якщо ви виберете ювелірні вироби з тваринами, ягідками, квіточками, метеликом, машинкою, літачком, тістечком, «мультяшками». Вони яскраво емальовані, нерідко прикрашені дорогоцінними каменями і до того ж набагато меньше і легше «дорослих» аналогів ваш малюк їх обов’язково оцінить і полюбить!
ювелірні прикраси

Ювелірні прикраси для дітей

9. Важливим питання наявності у дитини алергії на різні метали. Як правило, з золотими виробами подібних проблем не виникає.

10. Якщо дитина вже не зовсім малий, буде добре, якщо ви виберете ювелірну прикрасу разом з ним хай він з дитинства вчитися вибирати красиві і стильні речі і долучається до прекрасного.
ювелірні прикраси

11. І наостанок: дотримуйтесь правил безпеки! Дітям до 10 років дорогі прикраси радять носити тільки на сімейних святах або інших урочистостях, причому краще якщо в цей час чадо буде під наглядом батьків. Погодьтеся: відправляючи дитину гуляти у дворі, йому зовсім не обов’язково мати на собі золоті прикраси!

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *