Золоті прикраси для жінок

Прикраси для жінок

Прикраси із золота показником витонченого смаку, символізують високий соціальний статус. Купівля ювелірного виробу викликає бурю емоцій, адреналін. Золоті прикраси завжди актуальні, не виходять з моди, передаються від покоління поколінню.
На що варто звернути увагу, щоб придбане виріб не розчарувало.
Про що говорить проба золота?
Використання домішок при виготовленні ювелірних виробів з золота обумовлено аж ніяк не жадібністю ювелірів, а природного м’якістю, властивою цього металу. Проба золота вказує на що містяться в сплаві домішки. Якщо на прикрасі стоїть проба, це гарантує якість використовуваного дорогоцінного металу. Для різних країн характерні певні види проб. У Росії найбільш поширені прикраси з золота з пробами 750 та 585. З 1994 року в нашій країні пробу можна розпізнати, як профіль жінки в кокошнику, яка дивиться вправо, і цифри поруч з нею.
Важливо: в парному ювелірному виробі пробу ставлять на кожен предмет.
Цікаві факти: капніть йод на золоту прикрасу, зачекайте кілька секунд; якщо йод легко стерся і не залишив слідів перед вами справжнє золото; після протирання оцтом якісний метал колір не змінює; при падінні справжнє золото звучить дзвінко;
бирка вироби

Срібні прикраси для жінок

На бирці, як правило, присутня наступна інформація: найменування прикраси; проба, вартість, вага дорогоцінного металу; юридична адреса виробника; дата виробництва.
Для кріплення бирки застосовують спеціальну нитку з пломбою (це дозволяє виключити підміну бирки або самого прикраси). Солідні ювелірні магазини додатково кріплять бирку з ціною.
Золоті каблучки і сережки
Кращим подарунком для коханої жінки стане золоте кільце. Не маючи початку і кінця, воно символізує нескінченність, єдність і цілісність; духовним символом міцної сім’ї, вірності, щирості почуттів, чистоти помислів. Предки вважали, що цей предмет позначає договір «неба з землею», якусь межу, що відокремлює свій простір від чужого.
Жінки прагнуть справити враження в своєму оточенні, виглядати ефектно і гідно. Представлені золоті кільця і ціни приємно здивують широким вибором, унікальністю і неперевершеністю, що поєднуються з доступністю.

Ювелірні прикраси для жінок

Популярні серед жінок золоті сережки. З огляду на, що вони стикаються з особою, слід ретельно підійти до їх вибору. Важливо підібрати форму і розмір, які підходять до рис, овалу обличчя. Вплинуть на вибір колір очей, волосся, відтінок шкіри. Жінкам з овальним обличчям підходять практично всі моделі сережок, власницям квадратної і трикутної форм особи краще утриматися від подовжених виробів. Леді невисокого зросту з круглим обличчям рекомендується носити висячі сережки. Дамам високого зросту варто віддати перевагу компактним сережках. Хороший каталог золотих сережок не залишить байдужою жодну представницю слабкої статі.

Вироби з золота творять чудеса з нашим здоров’ям. Вони здатні зміцнити імунітет, зняти нервову напругу, стабілізувати роботу серцевої системи, привести в порядок думки, відновити сили після хвороби.

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *