Прикраси з агатом

Золоті прикраси з агатом

 

Купівля агату для більшості споживачів захід, що має масу незрозумілих моментів. Всьому виною використання конкретних торгових найменувань каменів, таких як сердолік, карнеол, сардонікс, смугасті, різнокольорові агати. Хоча, по суті, на вітрині знаходиться простий халцедон.

Дизайнерські ідеї і ювелірні прикраси з використанням коштовного каменя агат.

Купувати дорогоцінні камені окремо іноді вигідніше, ніж купувати їх в уже готових ювелірних виробах. Причина полягає в тому, що встановлений в ювелірний виріб дорогоцінний камінь не дає можливості визначити його фактичну якість. Дефекти, якщо такі можуть бути майстерно приховані майстром при створенні прикраси. До того ж, при покупці коштовного каменя у вільній формі вдається значно заощадити кошти. Агат має вражаючу властивість вдало вписуватися в будь-який ювелірний дизайн. Це може бути цікавий кулон, красиве намисто або оригінальне кільце. За рахунок того, що агат відрізняється від інших каменів виробів високої твердістю, він дуже міцним і стійким до зносу.

Завдяки різноманітності розмірів і форм, здобув собі велику популярність серед чоловіків. Форма деяких агатів сама по собі унікальна і оригінальна, тому чоловіки носять прикраси вільної форми.

Срібні прикраси з агатом

Дамам агат більше подобається у вигляді чарівних браслетів, або виробів і браслетів з бісеру з використанням цього прекрасного дорогоцінного каменю.

Агат: секрети догляду за каменем.

Очищається забруднився мінерал дуже просто і легко за допомогою м’якої щітки і теплою мильною води. Незважаючи на високі характеристики, потрібно уникати застосування абразивних засобів для чищення. Як і у випадку з іншими дорогоцінними каменями, застосування засобів побутової хімії неприпустимо.

Потрібно берегти від впливу високих температур, оскільки це може спровокувати пошкодження каменю.

Зберігається агат в коробці, яка має внутрішню прокладку з м’якої тканини. При цьому потрібно намагатися тримати його окремо від інших дорогоцінних каменів і інших ювелірних виробів, щоб уберегти від подряпин і непотрібних ушкоджень.