Прикраси з гранатом

Золоті прикраси з гранатом

Відразу ж варто сказати, що питання про те, як вибрати золоті сережки з гранатом, буде для вас досить складним. Для кожної модниці такі коштовності є обов’язковою частиною гардеробу, і вони не тільки здатні підкреслити її неперевершений стиль, але також і приховати деякі недоліки. Така прикраса має свій, незрівняний ні з яким іншим прикрасою шарм, який чітко видно саме в незвичайному сяйві, що виходить від таких сережок, адже вони дійсно неймовірним чином можуть формувати цим сяйвом образ жінки, як якийсь чарівний ідеальний символ справжньої неземної краси. Та й саме по собі таку прикрасу цілком можна назвати витвором мистецтва, адже далеко не кожен може зробити його. Адже для цього потрібно не тільки мати дорогі інструменти для обробки і проведення всіх необхідних операцій по створенню таких сережок, включаючи ваги ювелірні, а й мати глибокі ювелірні навички в цій справі. Не дарма ціна подібних виробів часом перевищує кілька тисяч доларів, адже люди цінують такі прикраси і ставляться до них дуже серйозно. Але за своєю красою подібні сережки не зрівняються ні з будь-якими іншими прикрасами. Вони виглядають просто блискуче і радують око.

За рівнем цін і за своєю красою з такими сережками можуть хіба що зрівнятися сережки висячі, золоті браслети та інші прикраси, які теж не так просто створити і коштують вони також дуже дорого.

Тому, коли ви вибираєте собі подібні сережки, звертайте свою увагу на те, щоб це не була підробка. Для цього найкраще здійснювати всі необхідні закупівлі тільки в перевірених ювелірних магазинах і салонах.

Срібні вироби з гранатом

Не секрет, що кожна жінка любить носити ювелірні прикраси. Сережки доповненням до будь-якого образу і тому серед всіх прикрас можна не наголосити на золоті сережки з гранатом.
З давніх-давен гранат вважався талісманом закоханих, це величний камінь з потужною енергетикою. як вибрати сережки з гранатомДанний камінь прекрасно гармонує в парі з золотом.
Перед тим як купувати сережки з гранатом, необхідно визначитися з кольором каменю, адже в природі існує різні кольори граната від фіолетово-червоного до малинового. Найпопулярніший камінь вважається карбункул, так званий червоний гранат, що має соковитий темно-червоний колір. Яскраве сонячне світло додає каменю колір тліючого вугілля, з ігристим світінням.
Якщо ви бажаєте придбати сережки для повсякденного носіння, то в даному випадку краще акцентувати свій погляд на дрібних прикрасах з англійським замком. Подібні сережки часто мають об’ємний камінь, розташований по центру вироби і зафіксований золотими лапками. Додаткове сяйво сережках надають фіаніти або діаманти, розташовані в окантовці граната.

Срібні прикраси з гранатом

Для урочистих випадків підійдуть подовжені золоті сережки зі складними композиціями, наприклад, кілька камей, звисаючих у вигляді грона, ланцюжки або кілька камінців, зроблені у вигляді квітки, метелики або пелюстки.
Гранат чудово гармоніює в дуеті не тільки з золотом, а й з різноманітними дорогоцінними каменями. Ювеліри часто створюють оригінальні і ошатні композиції, використовуючи гранат у вигляді бутона, а в ролі пелюсток застосовують смарагд або берил. Гранат прекрасно дружить з жовтим і червоним золотом, надаючи каменю теплий відтінок, а біле золото з гранатом, додасть прикрасі аристократичність і контрастність.
При виборі сережок, варто пам’ятати ще кілька досить важливих порад. Оглядаючи сережки, звертайте увагу на місце кріплення дорогоцінних камней, дизайн виробу і замочок. Така не менш важлива деталь, як замок, повинен бути нескладним у використанні і головне надійним, більш того, він не повинен травмувати ділянки тіла в зіткненні з ним.
Золоті сережки з гранатом першокласним ювелірною прикрасою, гранат надає виробу справжню розкіш, вишукану красу і таємничість, притягує любов і пристрасть, тому будь-яка володарка такого прикраси постійно на свою адресу чутиме захоплення і компліменти.