Срібні браслети для двох

Срібні браслети для хлопців та дівчат

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Золото, срібло, платина, по-моєму, думку, дуже йдуть представницям прекрасної статі. Це найкращий подарунок, який з роками стає все ціннішим і дорожче. Згодом ювелірні вироби не втрачають своєї актуальності. Їх люблять і цінують. У цій статті ми розповімо всі секрети вибору срібного браслета, щоб покупка радувала вас багато років.

Чому срібло не втрачає своєї актуальності? Вся справа в тому, що з золотими прикрасами потрібно бути дуже обережним, так як їх надлишок може моментально зробити образ вульгарним. З сріблом все набагато простіше. Їх можна надягати більше, комбінувати і експериментувати.

срібні бралсети для двох
Правила вибору срібного браслета

Перше, на що ви повинні звернути увагу, це, звичайно ж, на зовнішній вигляд виробу. Розгляньте кожну його деталь. Це дозволить оцінити якість виконання. Якщо ви помітили нерівно обточені краю, несиметричність деталей, які повинні бути симетричними, то краще відмовитися від покупки і підшукати більш гідний варіант.

Браслет не повинен містити гострих країв і рубців, так як вони можуть дряпати руку і викликати дискомфорт під час шкарпетки. Дуже важливо визначитися з призначенням вироби: чи буде це браслет на кожен день або прикраса на вихід. Наприклад, тонкі браслети з візерунчастими краями вважаються аксесуарами для особливих випадків, від повсякденного носіння вони можуть швидко пошкодитися.

Як обрати срібні браслети для дівчини? Ось декілька порад

Також дивіться на вагу. Срібні прикраси роблять не з чистого срібла, а зі сплавів з додаванням срібла. Чим більше відсоток чистого срібла в складі, тим краще. Якщо ви бачите велике срібне кільце, яке за вагою підозріло легке, то варто відмовитися від покупки, так як срібла, можливо в цьому кільці лише тоненький шар, який дуже швидко зітреться. Якщо ви хочете купити срібний браслет з натуральними каменями, то ці самі камені рекомендую підбирати по знаку зодіаку, щоб вони були не тільки красивими, але і корисними.

Наступне питання, на якому варто зупинитися докладніше це, де купити срібний браслет? Сьогодні великою популярністю користуються ювелірні інтернет магазини, в яких можна купити прикрасу дешевше, ніж в салоні на вулиці. Але потрібно знати, де купуєш. Якщо ви любите акції, знижки та розпродажі, то обов’язково відвідайте інтернет магазин, в якому зібрані найвідоміші марки одягу, взуття, аксесуарів і багато чого іншого.

Перевага сайту в тому, що тут представлені лише найвигідніші пропозиції, і вам не доведеться витрачати багато часу, щоб зробити дійсно вигідну покупку. Ви також можете підписатися на розсилку, щоб завжди бути в курсі нової акції або розпродажу.