Срібні браслети з іменем (гравіруванням)

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Ювеліри з кожним роком пропонують споживачам дедалі витонченіші варіанти прикрас. Цей процес нестримний. Але він дозволяє вибрати саме той виріб, який відповідає внутрішньому змісту, загальним вимогам і уявленням про те, яким воно має бути.
срібний браслет на руку Як і раніше дуже популярною прикрасою залишаються браслети, причому як чоловічі, так і жіночі. Вони можуть бути виготовлені не тільки з дорогоцінних металів, а й, скажімо, з пластика. І це далеко не всі особливості, які у браслетів. Тому з вибором цієї прикраси певні складності. Про них і поговоримо далі, використовуючи, звичайно, для наочності фото.
срібний браслет на руку

Трохи про прикрашання

Як відомо, слово «браслет» потрапило в наш лексикон з французької мови, і означає «зап’ясті». Виріб може мати різні форми втілення і довжину. І тут багато що залежить від фантазії ювеліра.

Срібні браслети з підвісками, які ви не знайдете в магазині чи на ОЛХ

срібні браслети с підвісками

Так, ці браслети не завжди можна знайти в магазинах. У різний час браслет міг бути певним символом. В одному випадку він підкреслював мужність воїнів, в іншому витонченість жіночої натури і статусність. Така різноплановість у ставленні до цього прикрасі в деякому роді збереглася і сьогодні. Використовуючи різні матеріали, форми і доповнення, можна домогтися того чи іншого ефекту від вироби.
Але окремо хочеться виділити прикраси зі срібла. Такі вироби виглядають скромно і привабливо. Якщо використовується родованими срібло, тоді можна домогтися схожості з білим золотом. Але в цілому срібло самобутній метал зі своєю специфікою і особливостями, які багатьом імпонують.

Про складнощі вибору

Зробити вибір в такому різноманітті, яке пропонує сучасний ринок прикрас, непросто. Для цього потрібно звернути увагу на ті чи інші аспекти, виділити для себе головне. І тоді потрібний аксесуар виявиться в ваших руках.
Отже, наведемо кілька рекомендацій, які спростять вибір срібного браслета. Для початку потрібно поглянути на зовнішній вигляд. Він повинен залучати, заворожувати, чарувати. Якщо прикраса вибирається для себе, важливо відчути, що це «воно». При цьому варто звертати увагу на бренди та додаткові елементи, наприклад, вироби з підвісками. Це може стати хорошою підказкою при виборі. Зручність не потрібно списувати. Прикраса необхідно приміряти. Якщо вибір робиться через інтернет-магазин, не варто впадати у відчай. Слід лише вибрати кілька найбільш вподобаних зразків і зробити замовлення, щоб мати можливість примірки. Як правило, основні магазини дають таку можливість, оскільки це нормальне бажання покупця.

Виріб на руці має бути ледь відчутним, не тиснути. Якщо зап’ясті тонке, рекомендується вибирати вузькі моделі. При середньому по товщині зап’ясті можна вибирати різні за формою браслети. Для широкої руки підійдуть більш масивні прикраси.