Срібні чоловічі хрестики: ціна

Як обрати срібні чоловічі хрестики та де їх купити

=КАТАЛОГ ХРЕСТИКІВ=

Християни все життя носять на грудях маленький натільний хрестик образ хреста Господнього. Хрестик надягає священик під час таїнства Хрещення, і з цього моменту віруючий ніколи з ним не розлучається.
Натільний хрест знак приналежності людини до Православної Церкви. Це також форма віросповідання і свідоцтва про християнську віру. Що важливо знати про натільному хрестику? Хрест головний християнський символ. Хрест велика святиня і знаряддя жахливої страти Спасителя. Велика помилка вважати хрестик прикрасою і лише зовнішнім атрибутом формальної приналежності до християнства. Неприпустимо також носити хрестик не будучи членом церкви, а слідуючи нікому пошесті або моді. Отриманий при хрещенні хрестик носять на грудях під одягом, не знімаючи. Часто буває так: людину хрестили в дитинстві, свідомо до віри він прийшов, ставши дорослим, дитячий хрестик міг загубитися, тому що невіруючі батьки не надавали цьому серйозного значення. Нічого страшного й непоправного в цьому немає. Потрібно вибрати собі будь-який хрестик в церковній лавці, надіти і носити.

хрестики срібні

Хрестики з срібла: яка їх ціна?

Нічого містичного у втраті того хрестика з яким хрестився немає. Трохи історії про натільному хресті
Перші християни хрести на тілі не носили. Абсолютно точно відомо, що апостоли також не носили хрестів. Про ранньохристиянської епохи історикам відомо вкрай мало. Унаслідок гонінь перші послідовники Христа здійснювали богослужіння таємно. Приблизно до початку III століття відносять зміну епох час масових гонінь закінчилося. У Римській імперії повсюдно почалося будівництво храмів, купол яких вінчав хрест. В цей же час з’явилися перші свідчення носіння християнами натільного хрестика. На Русі, в перші століття після прийняття християнства, всупереч західним звичаям, хрест носили поверх одягу «як ясне свідчення християнської віри». Пізніше це право залишилося тільки у єпископів і священиків. Священицький хрест став називатися «наперсним», його одягали поверх облачення. Миряни носили натільний хрестик виключно під одягом. Як вибрати натільний хрест За церковними канонами на хрестику має бути зображення Розп’яття Господа Ісуса Христа, найчастіше воно знаходиться на лицьовій стороні, а на зворотному боці напис «спаси і сохрани». Православний натільний хрест має зображення Розп’яття відповідне православної іконографії. Ніяких строгих правил щодо форми хрестика або матеріалу в церкві немає. Традиція виготовлення хрестів йде в глибоку старовину. Історично склалося безліч форм хреста, всі вони визнані церквою, при дотриманні канонічних умов. Віруючий має право вибрати той хрестик, до якого лежить душа. У Російській Церкві традиційно поширений образ хреста восьмиконечной форма. Шанування Хреста Господнього на Русі виражалося крім молитов і поклоніння, традицією виготовлення хрестів з золота і срібла, і прикраси дорогоцінними каменями. Використовувалися також бронза, мідь, кістка, бурштин і інші матеріали. У наші дні більшість воліють золоті або срібні натільні хрестики. Їх переваги очевидні дорогоцінні матеріали корисні для здоров’я, не викликають алергічних реакцій, в меншій мірі схильні до потемніння і реакцій на навколишнє середовище. Який хрестик вибрати золотий або срібний справа виключно особистого смаку і можливостей.

Натільний хрестик для дитини Зовсім маленьким діткам найчастіше купують срібні хрестики. Срібло м’який і корисний для здоров’я метал, що володіє бактерицидними властивостями. Корисні властивості золота трохи нижче, але це теж підходящий варіант для крихти. Побутові сплави можуть викликати роздратування або алергію, в ніжному віці їх краще не використовувати. Дитячі хрестики традиційно мають чотирикутну пелюсткову форму з м’якими закругленими краями. Форма може бути будь-який, але кінці переважно вибирати округлі. Для хрестика потрібно підібрати м’яку тасьму зі спеціальної об’ємної пряжі, на замочку, що б можна було знімати при купанні. Коли малюк підросте, можна буде купити дитячу ланцюжок золоту або срібну. На етикетці вироби завжди вказується його маса в грамах. Вважається, що вага хрестика повинен бути трохи менше, ніж маса ланцюжка.