Срібні цепочки чоловічі

Як обрати срібні та позолечені чоловічі цепочки (ланцюги)

=КАТАЛОГ ЦЕПОЧОК=

Представники сильної статі, усвідомлено працюють над створенням свого іміджу, звернуть увагу на таку прикрасу, як срібний браслет чоловічий.

Варто включити його в образ, і той стане завершенням! А оскільки дизайнери радують багатством пропозицій, вибрати річ буде нескладно.

Залежно від ваших побажань вона може бути стриманою або бунтарської, демонструвати прихильність до класики або незвичайним рішенням.

Всюдисуща мода диктує свої правила в кожній сфері, тому купувати чоловічий браслет зі срібла потрібно з поправкою на її віяння:

позолочені цепочки
Срібний браслет з бусінкаміВ ходу лаконічність, тому уникайте зайвого декору. Прості браслети з срібла для чоловіків особливо добре виглядають в комбінації з чорними і сірими класичними костюмами.
Чи не перегинати палицю з дорогоцінними каменями, адже їх носіння залишається привілеєм прекрасної статі. Хоча немає необхідності відмовлятися від покупки, зайва строкатість здасться недоречною. Якщо ви хочете придбати срібний чоловічий браслет з каменями, то вони повинні бути одного кольору.
Новинкою стали прикраси з бірюзою, причому моду задали американські дизайнери. Срібний браслет з подібними вкрапленнями сподобається людині, яка не боїться експериментів! Невеликі фрагменти з бірюзи стануть завершальними штрихами до ансамблю в етнічному ключі.
Молодим людям, яким до вподоби чоловічі широкі браслети з срібла, знадобиться хороше почуття естетизму. У нинішньому сезоні подібне оформлення не назвати модним, але воно все ж представлено в колекції від Le Gramme. Правда, за творіння французьких ювелірів просять від 300 зате вони стануть предметом гордості своїх володарів.
Як вибрати
Який би варіант вам ні сподобався, не втрачайте з уваги гармонію з вашим стилем.
Срібний браслет на рукеНо знайти підходящу річ буває нелегко, і шопінг затягується! Щоб полегшити собі завдання, заздалегідь вивчіть типи чоловічих браслетів зі срібла.

Охоплює зап’ястя ланцюжок з великими ланками додасть вам елегантності, але її не варто доповнювати іншими прикрасами. Не надягайте срібний браслет для чоловіків
разом з годинником, інакше не зробите бажаного враження. Переконайтеся також, що ланки не дуже великі, адже ви не хочете бути схожим на закутого в ланцюги бранця.

Якщо вам до душі великі моделі, то купуйте чоловічі недорогі браслети з срібла
зі складним плетінням, і ті додадуть благородства ансамблю. Подібні варіанти знайдуться в колекціях від Novica (від 53 вони поєднують обсяг і легкість.

У великому ходу морська тематика, тому ювеліри використовують застібки або підвіски у формі якорів. Подібні творіння сподобаються всім, хто ходить під вітрилом! Вони підійдуть і любителям змін, завжди готовим вирушити в подорож. Купити браслети з срібла чоловічі, доповнені цієї фурнітурою, можна за 85 (бренд The East Wind Silver).