Срібний браслет пандора

Срібні браслети пандора: їх ціна та як обрати за розміром 

(charm-браслети)

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Рекомендації ювелірної компанії Пандора я вже докладно описувала в попередній статті, а сьогодні хотілося б докладніше зупиниться на більш практичних радах, які допоможуть вам розібратися і зрозуміти який саме розмір браслета Пандора вам потрібен і не помилитися у виборі, щоб браслет не виявився занадто малий або великий .
Він випускається в розмірах від 16 см до 21 см — досить таки великий розбіг для того, щоб підібрати його на будь-яку руку, аж до дитячої.

срібні браслети пандора

Звичайно, ідеальним варіантом була б примірка в магазині, де досвідчені продавці консультанти допоможуть визначитися з розміром, але не завжди це представляється можливим. Офіційні магазини Пандори в Україні відкриті в багатьох містах (але на жаль, поки не у всіх, а лише в крупних), а офіційного інтернет магазину Пандори в Україні поки немає, тому у кого немає можливості потрапити в магазин, сподіваюся прочитає мої рекомендації і вони допоможуть у виборі та купівлі оригінального браслета Pandora.

Отже, візьміть сантиметр і померяйте своє зап’ясті. До отриманого результату треба додати 2 — 3 см, так ви отримаєте той розмір браслета Пандора, який підходить вам. Чітких критеріїв (додавати 2 або 3 см) немає, адже кожна з нас любить носити браслет по-різному: комусь до душі щільне прилягання до руки, а хтось любить вільніше.

У мене зап’ясті 15 см, класичну основу Pandora я ношу в розмірі 18 см. Подивіться, як він виглядає на руці.
Звичайно, якщо заповнити браслет Шарм, він стане менше — теж пам’ятаєте про це при покупці. Також враховуйте, що срібло м’який метал і особливість плетіння стандартного класичного браслета основи така, що він має властивість розтягуватися в процесі носіння. Розтягується приблизно до 1 см.

Також новий браслет досить жорсткий і тримає форму, але з часом він тягнеться, стає трохи м’якше і вільно звисає з руки.

На фото видно два браслета — один новий, другий носиться вже деякий час.
Вони відрізняються від класичного тільки формою замка, а плетіння самої ланцюга у них однакове.

Такі ж рекомендації можна застосувати й до браслетів з колекції Ессенс / Essence / 596000/596002, якщо ви зібралися його купити.
Тільки не забувайте, що товщина браслета Ессенс значно менше, ніж класичного браслета, і для браслетів цієї серії підходять тільки спеціальні шарм.

Тепер давайте перейдемо до рекомендацій по вибору браслета бангла Пандора. Моделі цих браслетів також схожі між собою і відрізняються тільки видом замку браслета або жа матеріалом (срібло, золото, рожеве золото, камені pave).