Весільні обручки

Весільні обручки Золотий Вік: ціни, фото

КАТАЛОГ

Весільні кільця це незмінний атрибут одруження. Треба сказати, що на законодавчому рівні використання кілець ніяк не регулюється. Розписатися в загсі і стати чоловіком і дружиною цілком можна, не обмінюючись кільцями. Але священної традиції носити весільні кільця дотримуються вже багато століть. А тому, навряд чи можна знайти подружню пару, яка проігнорувала б обряд обміну кільцями.

Найчастіше молодята обмінюються обручками в загсі. У більш релігійних сім’ях кільця на пальці молодих надягає священик під час вінчання в церкві.

Кільце це символ вірності і відданості подружжя. Воно не має ні кінця, ні початку, що символізує вічність і міцність сімейних уз. Обмінюючись кільцями, наречений і наречена дають один одному обітницю любові і вірності.

З практичної точки зору весільні кільця також дуже важливі. Вони показують, що чоловік і дружина вже знайшли один одного, що вони щасливі і не бажають любовних пригод на стороні. При знайомстві якось не прийнято відразу в лоб питати: «Дівчина, а Ви заміжня?». Але якщо на безіменному пальчику виблискує золотисте колечко, то питання, як і сам нав’язливий кавалер, відпадає сам собою.

Вибір весільного кільця справа серйозна
Вважається, що весільні кільця для себе і своєї коханої повинен купувати наречений. Але, хто б не розплачувався за покупку, відправлятися в ювелірний магазин потрібно обов’язково удвох. У народі кажуть: щоб шлюб був щасливим, кільця потрібно купувати одночасно і в одному і тому ж місці. Хоча, безумовно, не варто сліпо слідувати цій традиції, якщо ви не можете підібрати відповідні кільця у одного ювеліра.
Спробуйте також приміряти весільні обручки американки, які мають також дуже вишукану форму.
Отже, вибираючи кільця, дотримуйтесь трьома принципами:

краса;
зручність;
практичність.

По-перше, кільце повинно подобатися саме вам, а не вашої бабусі або подруги. Пам’ятайте, що носити його ви плануєте довго.

По-друге, воно повинно підходити вам за розміром і бути на 100% зручним. Поміряйте кільце кілька разів, перш ніж зважитися на покупку. У деяких людей пальці набрякають до вечора, від довгого перебування у воді, через перепади температури. Якщо у вас такі проблеми, не забудьте врахувати це при виборі весільного кільця.