Як обрати золоті браслети на olx

Золоті браслети Бісмарк та Пандора

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Браслет це чудове прикраса, яке надає образу благородство, а руці витонченість! Звичайно ж, особливо елегантно виглядають на руці дорогоцінні браслети з золота, іноді і з дорогоцінними каменями. Але як вибрати золотий браслет? Виявляється, це ціле мистецтво, яке складається з двох основних питань: як вибрати власне браслет, і як підібрати браслет так, щоб він ідеально входив в ансамбль вашого наряду. Як вибрати золотий браслет? Так само, як і будь-який інший браслет, це золоту прикрасу має ідеально сидіти на вашій руці тобто, не бути занадто великим, що не звалюватися, але в той же самий час і не віджимати вашу руку. Який розмір браслета потрібен вам? Виміряйте обхват зап’ястя, додайте 1-2 см і ви отримаєте ідеальну довжину браслета! Ваша вага постійно гуляє, чому рука стає то тонше, то повніше? Вибирайте браслет з регулюється довжиною з ланцюжком у замку.

Вузький або широкий золотий браслет вибрати це питання не тільки грошей, але і смаку! Зазвичай вважається, що дівчатам з тонкою і маленькою ручкою підходять тонкі витончені моделі, а на пухку ручку гарні великі і товсті браслети. Разом з тим, іноді широкі браслети створюються на тонку руку, а тонкі браслети чудово підходять до повної руці. Браслет потрібно вибирати такий, який, по-перше, буде красиво виглядати на руці, а по-друге, буде комфортним саме для вас! Адже бувають і повні руки дуже витонченими, а тонка рука не завжди відрізняється музичної витонченістю!

золоті браслети на руку

 

Золоті браслети з іменами або камінням

КАТАЛОГ
Вибираючи браслет, враховуйте основну стильову спрямованість вашого гардеробу. Тонкий браслет-ланцюжок не дуже добре виглядає в парі з масивними сережками, а ось великий і широкий браслет цілком може бути родзинкою ансамблю. Різьблені браслети в етнічному стилі не дуже добре поєднуються з класичними вечірніми ансамблями, так само як і благородний браслет з витонченим литтям або плетінням буде дещо некоректно виглядати з джинсовим ансамблем. Коштовне каміння, що прикрашають браслет ознака вечірнього прикраси, а невеликі і тонкі браслети доречні навіть в повсякденності.

Як вибрати золотий браслет, який буде вас радувати довго? Потрібно уважно розглянути його деталі! У плетеному браслеті потрібно уважно розглянути кожне з’єднання ланок, в литому браслеті перевірити його гладкість і рівномірність товщини. Камені не повинні гойдатися, і тим більше, випадати, а якщо на браслеті орнамент, він повинен бути дуже чітким, до дрібниць.

Перевірте замок. Чи достатньо він зручний для того, щоб ви могли самостійно застебнути і розстебнути браслет? Чи не розстібається чи замочок сам по собі? Надійно чи закріплений?

На прикрасі проба, клеймо пробірної палати? Відмінно. Чи у нього паспорт, записані чи в ньому параметри прикрашають його дорогоцінних каменів? Якщо все в порядку, можна вирушати в касу! І вже сьогодні ввечері ви будете блищати, як зірка, вражаючи всіх красою своїх рук і прекрасного браслета!