Золоті браслети чоловічі

Ціни на золоті чоловічі браслети

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Різноманітності жіночих ювелірних прикрас немає меж. Для чоловіків цей список менш різноманітний, хоча сучасна мода передбачає носіння молодими людьми багатьох ювелірних виробів у вигляді прикрас для пірсингу і навіть біжутерії. Однак для стильних і заможних ознакою достатку кільце-печатка, ланцюжок і чоловічий золотий браслет на руку. Якщо раніше можна було зустріти в основному моделі з класичним плетінням ланцюга, цінність яких залежала від товщини і ваги, то нині ювеліри пропонують безліч оригінальних виробів, прикрашених дорогоцінними і напівкоштовними каменями, стилізованими зображеннями тварин; авторські роботи з золота і шкіри, браслети під золото.
Споконвіку жінки одягали жіночий золотий браслет на руку, вважаючи що прикраси були придумані саме для них. Насправді модним цей аксесуар став завдяки представникам сильної статі. Чоловічі браслети, призначені для захисту рук і ніг воїнів, з’явилися ще в стародавній Спарті, а ось наручні золоті і срібні прикраси, багато інкрустовані коштовностями, дозволяли собі носити воєначальники як знак свого високого становища. У представників вищих станів і знаті золотий браслет для чоловіків відрізнявся майстерною ручною роботою і був прикрашений дорогоцінним камінням. Прерогативою жерців вважалися золоті прикраси в Єгипті, а в Греції і Римській Імперії дотримувалися версії, що золото було подаровано богами, тому, що носять його, були щасливі в боях і захищені від хвороб і злих чар.

браслети золоті для чоловіків

Золоті браслети для чоловіків: яка їх справжня ціна?

Минуло чимало часу, але і до цього дня чоловічий браслет із золота, який надягають на руку, призначений все для тієї ж мети підкреслити індивідуальність господаря, його харизму і показати оточуючим, що людина, яка носить це прикраса, відбувся як особистість. Браслет Харлі Девідсон ручної роботи. Але ще один важливий фактор, який в усі віки спонукав чоловіків носити золоті прикраси. В античні часи ескулапи рекомендували своїм особливо «велелюбним» пацієнтам носити золоті прикраси. Алхіміки, в тому числі і легендарний Парацельс, свято вірили в здатність золота протистояти епідеміям. Не залишають спроб використовувати лікувальні властивості «сонячного» металу і сучасні лікарі, сподіваючись з його допомогою перемогти хворобу століття рак. Тому багато відомих людей носять «лікувальні» браслети під золото. Мужской браслет «під золото» як модна альтернатива.
Ювелірні будинку, що випускають елітну біжутерію, активно використовують сплави металів, щоб виготовити гарні, міцні прикраси, нітрохи не поступаються за красою виробів з благородних металів. Існують чоловічі браслети під золото з вольфраму, цирконію, виготовлені зі сплавів латуні, томпаку, елоксала і золота 333 проби. Не менш популярні браслети з інших металів з позолотою або золоченими вставками. Вони більш практичні, підходять для повсякденного носіння, до того ж доступні людям навіть з обмеженим бюджетом. Браслети під золото для тих, хто захоплюється екстремальними видами спорту, зроблені зі спеціальною пластиною, на якій можна викарбувати групу крові, номер медичної страховки, дату народження, ініціали або будь-яку іншу необхідну інформацію.

Чоловічі браслети під золото стануть відмінним подарунком для підлітків на 18-річчя. Він має презентабельний вигляд, стійкий до будь-яких ударів, подряпин, і в той же час немає побоювань, що його зірвуть або вкрадуть. Та й вартість у нього в десятки разів менше, ніж у золотого.
Взагалі, вироби з позолотою набагато міцніше своїх «чистих» дорогоцінних побратимів. Ювелірні сплави почали робити давно, намагаючись знизити вартість і одночасно зробити прикраси міцнішими. Такі сплави (solid gold) роблять із золота з сріблом, цинком, міддю. Тому вміст дорогоцінного металу прийнято обчислювати в каратах. Найпопулярніші сплави містять від 10 до 18 карат золота, але є і 24-каратний сплав Gold Filled (GF). Найдорожчі браслети під золото виготовляють зі сплавів з гальванічно нанесеним покриттям з дорогоцінного металу в кілька мікрон (Gold Plated). Але це покриття досить швидко зношується, і крізь нього починає проглядатися метал підстави.
Більш дорогу біжутерію, стійку до стирання, роблять методом «наповнення золотом». Процес передбачає накатку шару золота (від 8 до 10 мк) на шар основного металу (частіше міді, бронзи, латуні) з одночасним нагріванням до 900 градусів в вакуумі під високим тиском. Підкладка буквально сплавляється з золотом, в результаті чого виходить дуже міцне з’єднання. Така біжутерія має гіпоалергенні властивості, і людина може носити її десятиліттями, не знімаючи. Втрачений блиск повертається такому виробу легко, а відрізнити його від справжнього неспеціалісту практично неможливо.

Як обрати та купити чоловічі золоті браслети на руку

Пошук хорошого подарунка серед маси варіантів, які пропонують сотні ювелірних салонів, заняття воістину героїчне. Серед усього розмаїття прикрас допоможе вибрати красивий і якісний чоловічий золотий браслет каталог ювелірного дому. У ньому зібрані вироби від найпростіших і непомітних до інкрустованих вставками з каменів. Представлені вироби відрізняються стильним і оригінальним дизайном, причому більша частина виконана в класичному стилі, тому гармонійно поєднуватиметься з будь-яким гардеробом. Придбати ланцюг на зап’ясті вишуканого плетіння або вибрати великі золоті «цеглинки», зупинитися на комбінованому браслеті зі шкіри та золота або віддати перевагу розкішному блиску діамантів, що прикрашають широкий чоловічий золотий браслет, — вибір у покупця є завжди.

Людина, яка досягла певного фінансового рівня, завжди намагається підкреслити це спочатку брендовим одягом, потім автомобілем представницького класу, а потім вже увага приділяється елегантним і дуже дорогих аксесуарів. Одним з них може стати чоловічий золотий браслет. Адже це не тільки спосіб самовираження, а й важлива деталь іміджу. Браслети на заході вже давно стали неодмінним атрибутом клубного стилю, і багато моделей підійдуть для чоловіків будь-якого віку, з різними смаками і звичками.