Золоті браслети жіночі

Модні золоті браслети для жінок

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Браслет це прикраса, яке зазвичай носять на руці. Подібні вироби роблять з дорогоцінних металів, вони бувають з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, також їх виробляють із пластику, шкіри, дерева, кістки та інших матеріалів. Браслети розрізняються за формою і розміром.
Браслети діляться на жорсткі і м’які: до перших відносяться вироби у вигляді ланцюжків, глідерние і плетені браслети, жорсткі мають форму замкнутого або неповного кільця або виробляються з двох частин, з’єднаних шарніром і мають замикається замок. У діаметрі браслети бувають 130-220 міліметрів. Якщо ви хочете придбати гарну прикрасу або оригінальний подарунок для своєї другої половинки, то ювелірні магазини в москві приємно порадують вас різноманітністю моделей і цін.
Сьогодні ювелірні прикраси з золота користуються великою популярністю. Зараз ми розповімо, як правильно вибрати золотий браслет, і про те, що потрібно враховувати при його виборі.

золоті браслети для жінок

Як обрати золоті браслети для дівчат

По-перше, необхідно знати, прикраса якого розміру вам потрібно. Для цього за допомогою нитки обмірте зап’ясті це і буде довжина браслета. До неї ще треба додати 1-1,5 см, щоб виріб вільно лежало на зап’ясті, так як тугі моделі швидко розриваються, а широкі можуть загубитися. В ідеалі слід вибирати ті браслети, довжина яких регулюється.
По-друге, враховуйте розмір руки. Благо ювелірні магазини в москві пропонують великий асортимент прикрас, так що з вибором у вас не повинно виникнути проблем. Для витонченого тонкого зап’ястя підходять будь-які прикраси, навіть з інкрустацією з дорогоцінних каменів, великі браслети ще більше відтіняють витонченість і крихкість рук. Для акуратних маленьких ручок ідеальні невеликі, тонкі золоті браслети. На широких і великих руках добре виглядатимуть масивні браслети традиційних форм. Для зап’ястя середньої ширини доречні різні типи і розміри прикрас. Також як і браслети середніх розмірів підходять до рук будь-якого типу.
По-третє, перед покупкою перевірте справність застібки браслета, вона повинна бути надійною і зручною для самостійного застібання, також подивіться, як з’єднуються ланки, місця з’єднань повинні бути міцними.
І на завершення кілька слів про те, як носити браслет: прикраса має поєднуватися з обраним стилем одягу. Для роботи підійде простий непомітний браслет зі звичайним плетінням, з вечірнім вбранням краще надягти виріб з дорогоцінними каменями. Якщо ви носите кілька браслетів на одному зап’ясті, то стежте за тим, щоб вони були схожі між собою, а ось браслет разом з годинником це моветон.