Золоті браслети

Золоті браслети на руку

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ=

Сьогодні браслети універсальне прикраса і для чоловіків, і для жінок. Адже представники обох статей носять вони з великим задоволенням. Тим більше, що сьогодні на ювелірному ринку представлена величезна кількість варіантів браслетів на будь-який смак і фінансові можливості. Провідні стилісти стверджують, що добре підібраний браслет може не тільки завершити створений образ, а й вигідно підкреслити красу рук свого власника. Як вибрати браслет, щоб він гармонійно підійшов своєму господареві? Про це ми поговоримо нижче.
Перший параметр, який може викликати утруднення це розмір браслета. Чи повинен браслет щільно прилягати до зап’ястя, або повинен вільно «кататися» по сей руці? Виріб ідеального розміру визначається так: «просвіт» між браслетом і шкірою повинен бути не більше, і не менше, ніж 1 см.

Золоті браслети на ногу

=КАТАЛОГ БРАСЛЕТІВ НА НОГУ=

Браслет такого розміру максимально зручно сяде на руку, і не буде заважати рухам свого власника. Сьогодні вибрати довжину браслета можна за простою формулою. Заміряйте окружність зап’ястя, до отриманого результату додайте 1 см. У підсумку ви отримаєте власний ідеальний розмір браслета.
Купуючи золотий браслет дівчині, молода людина повинна примудритися і дізнатися розмір браслета. Якщо такої можливості немає, то потрібно купувати браслет, що складається з ланок, щоб в разі «помилкових розрахунків» зайві ланки можна було б прибрати.

золоті браслети на руку
При виборі браслета важливо враховувати і комплекцію фігури. Красу тонких рук підкреслять витончені прикраси невеликих розмірів. Великі і широкі прикраси в цьому випадку недоречні, але, якщо дівчина хоче все-таки надіти широкий браслет, то краще, щоб він складався з декількох ниток.
Як правильно вибрати золотий браслет
Дівчатам з повними руками, навпаки, слід звернути увагу на масивні прикраси. Добре в цьому випадку підійдуть браслети-напульсники, прикраси з великими каменями. Такі вироби гармонійно скрасять повноту рук, надавши їй чарівну привабливість.

Як обрати дешеві золоті браслети кюз

До речі, при виборі браслета до певного поряд, слід пам’ятати кілька правил. По-перше, якщо на плаття має широкі рукави з вишивкою або орнаментом, то від браслета краще відмовитися взагалі. Це прикраса буде актуально або до вузьким довгим рукавах, або до безрукавки. По-друге, золотий браслет поєднується тільки з золотими прикрасами. Суміш золотого браслета і срібних кілець або таких же сережок ознака поганого тону.
При виборі цього виробу для чоловіка слід враховувати в першу чергу не тільки статус власника, скільки його статура. Міцному солідному чоловікові краще дарувати золотий браслет, що представляє собою велику ланцюг. Молодим спортивним хлопцям добре підійде неширокий браслет. Складніше за все підібрати прикраси для худорлявого хлопця. Тут важливо знайти браслет середнього розміру, який не буде «урізати» руку за рахунок своєї широти, і не буде робити її жіночною, як це можуть тонкі витончені вироби.