Золоті хрестики чоловічі

Яка ціна на золоті чоловічі хрестики

=КАТАЛОГ ХРЕСТИКІВ=

Зазвичай обряд Таїнства Хрещення проходять в ранньому дитинстві. Однак багато дорослих, якщо не були хрещені раніше, приходять до такого рішення самостійно. Якщо ви збираєтеся пройти обряд Хрещення або хочете придбати новий хрестик на заміну загубився, тоді варто знати, як вибрати хрестик для чоловіка. В першу чергу варто подумати про метал, а саме про його якість. Варто розуміти, що натільний хрест не прийнято знімати, він повинен завжди знаходиться на грудях і навіть в момент купання. Тому якість металу грає дуже важливу роль. Просто періодично міняти натільний хрест бо вам так хочеться не можна, він купується один раз і на все життя.

золоті хрестики чоловічі

Натільний хрест це символ віри, предмет, в якому знаходиться духовний сенс, а також надія на майбутнє. Саме тому важливість вибору має таке значення. Церква не регламентує тип матеріалу, з якого повинен бути зроблений хрестик. Це можуть бути дорогоцінні метали, як золото або платина, або зовсім не метали, а, наприклад, дерево. Але погодьтеся, що дерев’яний хрестик вже через кілька контактів з водою втратить свій зовнішній вигляд, розсохнеться і дерево може легко зламатися. Щоб уникнути таких неприємних наслідків, варто вибирати натільний хрест з якісних дорогоцінних металів. Щоб придбати хрестики жіночі золоті або чоловічі тисніть тут. В каталозі багатий вибір символів віри, які відрізняються за зовнішнім виглядом, вартості.

Як обрати срібні чоловічі  хрестики

=КАТАЛОГ СРІБНИХ ХРЕСТИКІВ=
Дуже часто натільні хрестики дарують в подарунок. Якщо ви збираєтеся зробити своєму коханому такий важливий подарунок, то варто знати, як вибрати хрестик для чоловіка. Як вже говорилося вище, в першу чергу варто подумати про метал. В ідеалі золото або платина. Однак якщо чоловік носить інші прикраси, наприклад, ланцюжок зі срібла, то варто подарувати йому срібний хрестик. Метал хрестика повинен бути аналогічний, що і у інших прикрас на тілі.

Важливе значення має форма хреста. православні та католицькі хрестики. А що стосується форми, то в продажу можна знайти чотири-, шести- і восьмикінечні натільні хрести. Вважається, що найправильніша форма у восьмикутний хрестиків, тому можна вибирати символ віри саме даної форми. Шестикінечний ж був визнаний недавно і менш популярний. Чотирикутний вважається допустимим, але в більшій мірі він використовується в католицькій церкві. Але все-таки, православна Церква визнає натільний хрест будь-якої форми. Вважається, що головне це не форма символу віри, а сенс, який він несе. Кулон хрестик повинен бути надіти на ланцюжок з того ж металу, або на мотузочку. Придбати все це ви можете в Храмі або ювелірному магазині.