Золоті хрестики жіночі

Які ціни на золоті хрестики жіночі

=КАТАЛОГ ХРЕСТИКІВ=

Якщо ви вирішили придбати натільний хрестик, для початку варто зрозуміти, з якою метою ви плануєте його використовувати. Буде він для вас символом віри або простим прикрасою? Зверніть увагу, що натільний хрест не вдягають для краси. Для віруючих він важливим символом, і при його виборі особливу увагу приділяється матеріалу і якості виготовлення, а відповідності релігійним правилам.

жіночі хрестики
На Русі до Х століття натільних хрестів не було замість них носили різні язичницькі обереги, які, згідно з повір’ям, захищали від нечистої сили. Спочатку натільні хрести виготовлялися з срібла, яке з давніх часів було дуже популярно в Росії. Сьогодні срібні хрестики, як і раніше широко поширені серед православних. Купити натільний хрестик можна як в церкві, так і в будь-якому магазині ювелірних виробів. Сучасні хрести робляться не тільки з срібла, а й з золота та інших металів. Деякі хрестики доповнені дорогоцінними каменями або виготовлені з поєднання металів. Однак не варто забувати, що вироби, представлені в магазинах, можуть бути дуже далекі від традиційних канонів православ’я. Такі хрести називаються ювелірними та призначені для використання в якості прикраси, хоч це і не схвалюється церквою. Натільні хрестики єдині для всіх вони не поділяються на дитячі, жіночі та чоловічі. Згідно з правилами релігії, людина отримує натільний хрест під час хрещення, після чого носить його все життя, не знімаючи. Новий хрестик лишень дістається, якщо старий зламався або загубився. Постійне носіння хреста вважається своєрідною беззвучної молитвою і клятвою на вірність православ’ю.

Хрестики жіночі

Форми хрестів також встановлюються православним каноном: на Русі завжди носили чотирьох-, шести- і восьмикінечні натільні хрестики. Зі зворотного боку на них викарбувані слова «Спаси і збережи». Православні зазвичай вважають за краще не виставляти свій хрест напоказ, приховуючи його під одягом (тому він і називається «натільним»). Носити хрестик можна на міцній тасьмі або ланцюжку з цього питання особливих вказівок немає. У народі існує чимало забобонів, пов’язаних з натільними хрестами, проте вони не мають під собою релігійного обгрунтування. Єдине, що потрібно зробити, купивши хрест в ювелірному магазині освятити його в церкві. До хрестиками, придбаним в храмі, це правило не стосується вони вже освяченими.

Хрестики з камінням

Що стосується ювелірних хрестиків, вимоги і канони православної віри до них не застосовуються. Ці хрести з золота, срібла та інших металів, носять поверх одягу, їх можна знімати і міняти, коли захочеться.

Ювелірні хрести поділяються на чоловічі, жіночі та дитячі. Дитячі хрестики відрізняються невеликими розмірами і закругленими краями. Жіночі мають витончений дизайн і декорують різними дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Натільний хрестик для чоловіків, як правило, досить масивні і прикрашені емаллю або плетінням.