Золоті сережки для дітей

Дитячі сережки

Навіть найменші дівчатка хочуть бути красивими. Але для дитини, який ще недостатньо добре володіє своїм тілом і має слабкі уявлення про безпеку, підійдуть не всякі прикраси. Батькам необхідно твердо знати, як вибрати сережки для дитини, щоб не нашкодити дитині. Дрібниць у цій справі немає: метал, з якого зроблені прикраси, форма сережок і їх розмір все має значення.
Чи потрібні дитині сережки

Ще недавно вважалося, що діти створення безстатеві, і ніякі «дорослі» прикраси їм не личить. Але вчені вже давно довели і підтвердили дослідженнями, що важливо з юних років допомагати дитині в усвідомленні його гендерної приналежності. І сережки для дівчинки це не просто прикраса, а знак, що підкреслює її жіночу сутність. Іноді вуха проколюють і хлопчикам, але це відбувається значно рідше.

Звичайно, можна обійтися в такому ніжному віці і без сережок, але маленькі дівчинки зазвичай дуже пишаються своїми прикрасами «як у мами», і батьки не хочуть позбавляти своїх маленьких принцес цієї радості. Важливо лише подбати про безпеку дитини. Сережки не повинні викликати алергічних реакцій, дряпати дитину або завдавати їй якоїсь шкоди.

Коли краще проколювати вушка? різні думки з цього приводу. Хтось вважає, що перші сережки можна подарувати дівчинці ще в дитячому віці. Звичайно, навряд чи юна красуня зрозуміє значення такого подарунка, зате вона не боятиметься проколювати вуха і не запам’ятає скороминущу біль від проколювання.

Відповідно до іншої точки зору, найкраще проколювати вуха, коли дівчинка відчує себе дівчинкою. Найчастіше малятка самі починають активно цікавитися прикрасами у віці трьох-шести років, а часом і раніше. І сережки, подаровані доньці в такий момент, стануть бажаним і приємним подарунком.

Давно пішли в минуле тупі голки, якими проколювали вуха попередні покоління жінок. Сьогодні вуха проколюють за допомогою медичного «пістолета», в який вставляються спеціальні сережки з гіпоалергенного медичного сплаву. Одне блискавичний рух і прикрасакрасується в акуратній маленькій дірочки в мочці вуха. Хворобливі відчуття при цьому мінімальні, маленька дитина може навіть не зрозуміти, що сталося. прокол вух

Що ж стосується догляду за ранкою, то він може бути не дуже приємним. Поки дірочки у вухах не загояться, їх необхідно регулярно обробляти антисептичними розчинами, при цьому можливі біль і пощипування. Зовсім маленьких дівчаток необхідність доглядати за отворами в мочках вух може засмучувати. У більш старшому віці, коли рішення про проколювання вушок приймається усвідомлено, юні панянки зазвичай стійко терплять всі процедури, завдяки яким вони будуть виглядати красунями.

Як вибрати сережки для дитини: вибір матеріалу

Дитячі срібні та золоті сережки

Перші сережки робляться з так званого медичного сплаву металу, що не окислюється і не викликає алергії. Такі сережки можуть виглядати непоказно, зате вони точно не викличуть алергічних реакцій.

Коли ранки заживуть, можна переходити на нові сережки. Для самих маленьких краще вибирати благородні метали срібло, а краще золото найвищої проби. Такі сережки не викликають алергії і не дратують ніжну дитячу шкіру. Коли дитина підросте, можна спробувати і біжутерію з недорогоцінних сплавів, але це небажано. Якщо вже купувати біжутерію, то тільки виготовлену перевіреними європейськими фірмами з гарною репутацією, і бажано призначену саме для дітей. Турецькі або китайські виробники зазвичай недостатньо ретельно стежать за безпекою сплавів, що може привести до виникнення подразнень.

У будь-якому випадку, якщо носіння сережок супроводжується почервонінням дитячих вушок, нагноєнням отвори у вухах або іншими небажаними ефектами, краще відмовитися від обраного прикраси. У такій ситуації рекомендується повернутися до сережок з медичного сплаву або з золота.