Золоті сережки

Золоті сережки: каталог

Прикраси допомагають прекрасним дамам підкреслити свою красу і жіночність. У колишні часи сережки свідчили про приналежність до певного соціального статусу. Наприклад, якщо прикраса була тільки в одному вусі, то це означало, що перед нами раб, циган або наложниця. А ось 2 сережки носили впливові люди. Спочатку ці прикраси виготовляли з пір’їнок, дерева, кістки. Тепер ювеліри використовують дорогоцінні метали. Тим, хто хоче заощадити на покупці, я рекомендую купувати золоті сережки в інтернет-магазині від виробника. У каталозі представлений великий асортимент ювелірних виробів пуссети і з англійським замком, гладкі і зі вставками з дорогоцінних, напівкоштовних і штучних каменів.

Золоті сережки каталог Золоті сережки каталог Золоті сережки каталог

Типи сережок
Виділяють наступні види застібок: Гвоздики, Англійська замок, Французький замок, Італійський замок.

Гвоздики або Пусети виглядають строго, але елегантно. Для їх виготовлення потрібно мало металу, тому їх вартість найбільш доступна. Такі сережки підходять як дівчаткам, так і жінкам елегантного віку, не заважають займатися спортом, доречні в будь-якій обстановці. Якщо вибираються гвоздики-підвіски, то особливу увагу треба приділити щільності прилягання шайбочки, інакше їх легко втратити. Сережки з англійським замком практичні і зручні. Він щільно притискається до мочки, тому втратити їх практично неможливо. Цю модель краще приміряти перед покупкою. Якщо мочка дуже товста, то такий замок може занадто щільно притискати шкіру і викликати дискомфорт. Французький замок вдає із себе петельку, яка накидається на гачок. Така застібка краще підходить для довгих сережок з важкими декоративними елементами. Італійський замок зручний, оскільки дозволяє регулювати ступінь прилягання мочки до декоративної частини сережки. Такі прикраси краще знімати на ніч, так як ця застібка легко деформується.

Як підібрати сережки до типу зовнішності
Перш за все орієнтуються на форму обличчя. Якщо воно нагадує сердечко, то вибираються овальні сережки, що зовні нагадують кліпси або гвоздики. При круглому обличчі вибираються довгі довгасті підвіски. Якщо особа має подовжену форму, то підійдуть великі круглі сережки. Колір металу і вставок підбирається під відтінок волосся і очей. Блондинкам підходять прикраси з білого золота, з камінням білого, блакитного, рожевого кольору. Брюнеток прикрасять сережки з червоного або жовтого золота з яскравими вставками. Якщо вибираються прикраси з помітними камінням, то вони повинні поєднуватися або контрастувати з кольором очей. Традиційно брюнетки вибирають рубіни, корали, смарагди, блондинки сапфір і бірюзу, а діаманти підходять при будь-якому типі зовнішності.

Як обрати та купити золоті сережки

При виборі форми сережок слід враховувати захід, на яке збирається дівчина. На кожен день або в офіс знадобляться лаконічні моделі. Ідеальним варіантом стануть гвоздики або невеликі сережки з перлами або іншими каменями. Для вечірки підійдуть більш фантазійні варіанти. Вони мають оригінальну форму, цікаві поєднання кольорів. Світський захід хороший привід щоб продемонструвати коштовності. Підійдуть золоті сережки з діамантами, рубінами, смарагдами та іншими каменями. На кожен день вибираються прикраси, виглядають не надто претензійно і химерно. Вони повинні йти своїй господині, бути стильними.

Правила догляду
Якщо замочок занадто тугий або легко розстібається, то сережки треба віднести в ювелірну кельмою для ремонту. Зберігають їх у скриньці окремо від інших прикрас. Для чищення краще використовувати спеціальний засіб, який можна придбати в ювелірному магазині.