Золоті та срібні хрестики

Золотий Вік: хрестики

Багато, бажаючи хреститися або зробити подарунок своєму хрещеника, задаються питанням про те, як правильно вибрати православний хрестик. Чи варто вибирати хрестик виготовлений із золота, або немає ніякої різниці, з якого металу зроблений хрестик, аможе він, в будь-якому випадку, буде мати ту ж силу?

Як вибрати хрестик 1: Перш за все, необхідно визначитися і бути впевненим, що хрестик виготовлений в православних традиціях, а не католицьких. Так, щоб вибрати православний хрестик і не купити католицький, варто знати, що православний хрестик робить упор на чітке зображення розп’яття Ісуса Христа і лише символізує його муки і страждання за нас, то католицький хрестик розп’яття Ісуса Христа надає максимальне значення і відтворює розп’яття, в найдрібніших деталях, вказуючи на муки. Тобто в православному хрестику розп’яття має менше деталей, ніж в католицькому хрестику.

Як вибрати хрестик 2: Вибираючи хрестик не варто спиратися на його розміри. Щоб правильно вибрати натільний хрестик необхідно виходити з того, щоб він вам не заважав в повсякденному житті, але при цьому завжди був надітий на вас. Якщо вам буде зручний великий натільний хрестик, то виберіть його, а якщо маленький, то варто вибрати маленький хрестик.

Як обрати чоловічі, жіночі та дитячі хрестики?

Як вибрати хрестик 3: Що стосовно вибору хрестика по його вартості і забарвленості, то скажемо так, що натільний хрестик носиться під одягом, і не варто його показувати нікому. Більш того, Богом не надто схвалюється, коли куплений вами витончений натільний хрестик з різними прикрасами виставляється на загальний огляд, адже це підпадає під гріх марнославства.

Також, в не залежності від того вибрали ви золотий натільний хрестик або дерев’яний, він буде однаково оберігати і захищати вас, головне його носити зі світлою і чистою душею. Так якщо ви вибрали дуже гарний золотий і масивний натільний хрестик, то не варто їм хвалитися і виставляти його на загальний огляд, також не варто виставляти на загальний огляд звичайний хрестик, показуючи, як ви намагаєтеся бути більш бідні, ніж насправді.

Як вибрати хрестик 4: З якого металу вибрати натільний хрестик? В цьому немає нічого складного, з покон віків вважалося, що срібло відганяє нечисть, а тому і хрестик стоїть вибрати зі срібла, але якщо такої можливості немає, то натільного хрестика можна вибрати з будь-якого металу або навіть дерева.

Пам’ятайте, ваш хрестик це ніщо інше, як двері до бога, це те, через що ви можете поспілкуватися з Богом, просити у нього свої потреби і висловлювати подяку, але, ні в якому разі, це засіб розкоші і позначення добробуту і свого статусу.