Золотий Вік браслети

Як вибрати срібні та золоті браслети «Золотий Вік»

zolotiy-vik-brasleti

Як же вибрати золотий браслет? Його довжину і розмір? Вибирайте самі кращі браслети з нашими порадами!

Обирайте браслети які вам до вподоби! (каталог)

Браслетприкраса, яке багато може розповісти про свого власника. Характер, смаки, стильвсе знаходить відображення в аксесуарі, яким ми прикрашаємо зап’ястя. На відміну від сережок і кольє, браслети і кільця ставляться до такого типу прикрас, які постійно потрапляють в поле нашого зору. Це означає, що аксесуар бачать не тільки оточуючі, але й сам власник. Ось чому особливо важливо вибрати браслет не тільки підходить до поряд, але і радує око, що наводить на будьякі приємні роздуми або просто нагадує про щось хороше.

Однак крім естетичної привабливості, він повинен бути ще й зручним, а для цього необхідно знати, як правильно вибрати свій браслет. Наприклад, багато дівчат можуть ідеально підібрати аксесуари до свого вбрання, однак коли справа доходить до підбору браслета за розміром, вони губляться. Щоб цього не сталося, потрібно знати лише кілька секретів.

Як вибрати розмір браслета?
Як вибрати розмір золотого браслета, щоб прикраса виглядало доречно? Для початку визначимося з його товщиною. Якщо виволодарка вузького зап’ястя, тонкі витончені варіанти прикрас чудово підкреслять ваш ніжний, тендітний образ. Але не варто боятися широких браслетів. На тонкій руці широкі браслети виглядають абсолютно не химерно, якщо сам браслет підходить по довжині і вдало «сидить». Зверніть увагу на ажурні, плетені моделі, широкі за розміром, але витончені по суті.

І навпаки, власницям широких зап’ясть варто акуратніше підходити до вибору тонких браслетів, щоб вони не створювали враження, ніби ви «виросли» зі свого прикраси.

Як вибрати довжину браслета? Найчастіше досить простий і зручною формулиобхват зап’ястя плюс 1 сантиметр. Так вам буде легше застібати браслет, він не буде здавлювати зап’ясті і не злетить з руки.
Купуючи браслет, зверніть увагу на його застібку. З нею вам не повинно бути важко зафіксувати прикраса на руці без сторонньої допомоги. Зрозуміло, застібка повинна бути міцною і міцною, щоб браслет не розстебнувся, будучи захованим під верхнім одягом.

Браслетце лише частина образу модниці. Але якщо ви будете вибирати браслети, керуючись своїм смаком і нашими невеликими радами, ваша покупка буде радувати вас довгі роки!

Золотий Вік браслеты пандора

Як дізнатися розмір браслету Пандора?

Якщо Ви вирішили порадувати себе кохану, то найпростішим методом визначення потрібного розміру є вимірювання довжини зап’ястя за допомогою сантиметра. Якщо його під рукою немає, не біда, на допомогу завжди прийде шнурок і лінійка. До вийшла довжині додайте 24 сантиметри, оскільки шарм, який Ви будете заповнювати браслет, заберуть обсяг. Це класичний варіант визначення стандартного розміру. Далі все залежить від ваших уподобань і того, яка кількість намистин Ви хочете помістити на браслет. Чим більша кількість намистин, тим довше повинна бути основа.

Якщо Ви любите, щоб браслет плотненько прилягав до руки і не збираєтеся заповнювати його шарм повністю, то досить буде додати 12 сантиметри. Згодом срібний плетений браслет (і шкіряний теж) трохи розтягнеться, і можна буде прикрасити його ще декількома намистинами.

Якщо ж Ви віддаєте перевагу більш вільні варіанти, тоді варто до обхвату зап’ястя додати 34 сантиметри. На таку основу поміститься більшу кількість Шарм. Однак чим більше намистин, тим щільніше буде браслет.

Окремо хочеться згадати про браслетах Троллбідс (Trollbeads), замочки до яких продаються окремо. Застібки бувають двох розмірів: стандарт2 см, великий3 см. Тому, визначаючись з основою, враховуйте і цей нюанс.