Золотий Вік годинники

Золоті годинники Золотий Вік

КАТАЛОГ

золоті годинники

Моделі можуть відрізнятися формою, розміром, браслетом і годинниковим механізмом. А ще вони істотно різняться цінами, які за визначенням не можуть бути дешевими, тому варто вирішити заздалегідь, яку суму ви готові виділити на покупку цього аксесуара. Ціни будуть варіювати від 2 тис. Доларів і до безкінечності. Все буде залежати від бренду, кількості коштовностей (золота, діамантів) і матеріалу, з якого виготовлений браслет. Вважається, що на чоловікові повинні бути годинник вартістю його двох місячного доходу.

Вибираючи модель, заздалегідь продумайте, з чим ви збираєтеся її носити, тому що годинник під діловий костюм це зовсім не одне і те ж, що під джинси і светр. Золотий годинникріч дорога, не на один сезон, тому поставитися до її вибору слід з усією вишуканістю.

Зверніть увагу на механізм роботи. Навряд чи ви зустрінете золотий годинник на батарейках, але, все ж, вони існують. Зазвичай годинник із золота роблять механічними, так як часто знімаючи кришку для заміни батарейки можна подряпати м’яке золото. Та й не солідно якось. Якщо ви вважаєте, що регулярно підводити годинник не зможете через погану пам’яті, краще купити модель на батарейках, хоча вона буде поступатися механічним в точності через похибки секундної стрілки. Золоті годинники «Золотий Вік» можуть легко підкреслити ваш статус або просто надати особливої елегантності.

Золоті годинники голд юа

Як вибрати шкіряний ремінець або браслет? Браслет зовні виглядає більш солідно. Він може бути з чистого золота з інкрустацією дорогоцінними каменями, і виглядає набагато привабливіше ремінця, але має свої мінуси. Поперше, він піднімає ціну годин майже в 3 рази. Подруге, за рахунок зіткнення з різними твердими поверхнями на ньому можуть утворитися вм’ятини, подряпини, а дорогоцінні камені можуть випасти. Потретє, золото має звичай темніти, тому доведеться його чистити, а в деякі деталі ланок браслета дістатися буде досить проблематично. Ремінець в цьому плані більш практичний, в разі чого, його можна замінити на новий.

Подумайте над тим, які функції повинні виконувати годинник. Чи хочете ви просто милуватися їх зовнішнім виглядом, або мати 5 в 1 (хронограф, таймер, календар, визначник місячних фаз, кілька циферблатів)? Чим більше ваша модель буде мати наворотів, тим ціна буде вище. Є певні функції, які бувають тільки в моделях, що випускаються обмеженою серією. В цьому випадку доведеться доплатити за ексклюзивність.