Золотий Вік обручки

Золотий Вік обручки

zoloti-obruchki

obruchki-zolotyi-vik

КАТАЛОГ

Весільні традиції завжди вважалися одними з найкрасивіших та видатних. І якщо зараз вони мають значення не для всіх людей, це зовсім не означає, що вони безповоротно відходять у минуле. Навпаки, інтерес до них з кожним роком зростає. Тому і обручки не виходять з моди. Як і раніше, молоді люди, які вирішили одружитися, в обов’язковому порядку обмінюються такими кільцями.
Звичайно, щасливий шлюб навряд чи залежить від них. Але традиція ця досить старовинна, тому не потрібно повністю про неї забувати. Та й ціна подібних виробів не має особливого значення, головнеце наявність любові, взаємні почуття між двома людьми набагато важливіше. Тому навіть якщо немає можливості купити дуже дорогі прикраси, то це не привід зовсім обходитися без них. До того ж в такій ситуації може допомогти виготовлення ювелірних виробів на замовлення.

У наш час обручки виготовляють з різних дорогоцінних металів, найчастіше для цього використовують золото чи платину. Традиційне обручку гладка, на ній немає ніяких візерунків і дорогоцінних каменів.

У кожної пари закоханих своя історія відносин. А пропозиція руки і серця, безсумнівно, є першим і незабутнім кроком до спільного майбутнього, це ціла нова книга в історії любові. І щоб відкрити цю книгу, необхідні  обручки які пропонує Золотий Вік в широкому асортименті. Традиція дарувати кільце коханій жінці на знак заручин прийшла до нас із Заходу. Це виріб символізує любов чоловіка до жінки, є підсумком його довгого вибору і показує впевненість в бажанні створити сім’ю. Заручини є вже обдуманим і серйозним кроком, який здатний повністю змінити життя двох людей. Цю подію можна назвати торжеством любові, нехай і не таким грандіозним, як весілля.

Традиційну обручку представляє собою гладкий ободок без каменю. При виборі таких прикрас не існує якихось певних стандартів або вимог. Вони можуть бути з червоного або жовтого золота, з платини або срібла, інкрустовані дорогоцінними каменями чи ні, з візерунками або звичайні білі обручки. Головне, щоб шлюб виявився міцним і між двома людьми на все життя збереглися теплі почуття. З новими модними тенденціями в таких виробах стали з’являтися кілька невеликих каменів. Їх огранювання може бути різною: від класичної круглої до незвичайної фантазійної.