Золотий Вік печатки

Як обрати чоловічі печатки «Золотий Вік»

Вибираємо метал чоловічої печатки: золото, срібло істаль!

Золото. Ну що тут скажеш? Чоловічі золоті печатки також популярні, як і тисячу років тому. Печатки з золота завжди були і будуть символом багатства, благополуччя і високого соціального статусу свого власника. Носячи на пальці золоту чоловічу печатку, Ви як би говорите оточуючим: «Я багатий і впливовий чоловік!». Ще в давні часи золоті печатки були ознакою шляхетного походження, багатства і влади!

Дорогі, але і дуже красиві ювелірні чоловічі печатки виконують із застосуванням особливих видів золота, таких як золото біле і рожеве. Можуть бути присутніми і вставки з платини.

Золоті чоловічі печаткисимвол багатства і високого соціального статусу!

Якщо Ви вирішили купити золоту чоловічу печатку, робіть це тільки в авторитетних ювелірних салонах. Підробка може стати не тільки марною тратою грошей, але і становити небезпеку для Вашого здоров’я! Також враховуйте і свій стильне всім чоловікам йдуть золоті прикраси, можливо, варто придивитися до кільця зі срібла.

Золоті печатки виготовляють із золота різної проби. Одна з найпоширеніших585 проба. Це, так зване, червоне золото. Чоловічі печатки із золота 585 проби містять 58,5% золота, рештамідь і срібло. За ціною вони цілком доступні багатьом і при цьому таке золото відрізняється твердістю і міцністю, не має звички тьмяніти на повітрі.
Срібло. Ще один вкрай гідний і вічно модний варіантчоловічі печатки зі срібла. Срібло теж дорогоцінний метал, нехай і менш дорогий, ніж золото. Тому в стародавні часи срібні чоловічі печатки теж носили багато знатних і відомі люди (якщо Ви захоплюєтеся живописом, то напевно зможете згадати кілька прикладів, коли на полотні зображений граф, кардинал або цар зі срібною печаткою).

Срібна чоловіча печаткасимвол сили, лідерства та непересічність. Вона підійде людині з тонким смаком, буде виглядати на руці елегантно і стримано. Якщо Ви носите діловий костюм, то срібна печатка буде чудово поєднуватися з срібними запонками, темною тканиною піджака, сталевим корпусом наручних годинників і сталлю пряжки ременя.

Срібні чоловічі печатки виглядають стримано і стильно

До того ж чоловіча печатка з сріблом має цілющі властивості цього благородного металу (у всякому разі, так говорять). І не варто забувати, що можна купити срібну чоловічу печатку недорого і заощадити гроші, наприклад, на хороші наручний годинник.